Team

Działamy z pasją

Działania Blue Whale Press są alternatywą dla niskiej jakości contentu. Nasz zespół dba o ciekawe treści, wysokiej jakości teksty i merytoryczną wartość zamieszczanych informacji, budując wiarygodność u czytelników.

Jak to robimy?

Kierownik Działu Copywritingu
Koordynatorka
Content Manager
Analityk ds. SEO
Redaktorzy Naczelni
Copywriterzy
Specjaliści ds. Contentu
Korektorzy

Redaktorzy naczelni

W Blue Whale Press każdym z portali opiekuje się dedykowany zespół zarządzany przez redaktora naczelnego. Nasi redaktorzy to osoby świetnie przygotowane merytorycznie, a jednocześnie znawcy tematu i pasjonaci w swojej dziedzinie. To właśnie ich wiedza ekspercka i dziennikarski entuzjazm przyciągają na nasze portale zaangażowanych czytelników.

Content Manager

Nad pracą dziennikarzy, we współpracy z redaktorami naczelnymi, czuwa Content Manager. To osoba, która nie tylko zarządza zespołem redakcyjnym, ale także odpowiada za dostarczanie wysokiej jakości treści na nasze serwisy, aby spełniać oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

40 redaktorów piszących

Nasze artykuły – jak w każdym profesjonalnym wydawnictwie – podpisane są nazwiskami i biogramami autorów. W Blue Whale Press zatrudniamy ich łącznie 40.
Dziennikarze i reporterzy są zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami, wyszukują ciekawe newsy i tworzą angażujące teksty w odpowiedzi na oczekiwania czytelników.

Korektorki

Dbałość o jakość tekstów i poprawność językową powierzamy naszym korektorkom. Do ich zadań należy nie tylko zweryfikowanie treści pod kątem stylistycznym, ale również korekta merytoryczna i redakcja. Wszystko to sprawia, że nasze artykuły są dopracowane pod każdym względem.

Blue Whale Press to wiarygodny partner biznesowy
nie tylko dla e-commerce, ale również agencji, obsługujących wielu klientów. Możemy działać na dużą skalę, ponieważ dysponujemy świetnie zorganizowaną strukturą organizacyjną i procesową, w której każdy z pionów – redakcyjny, wykonawczy i handlowy – ma do odegrania swoją rolę. Zatrudniamy spory zespół specjalistów, ekspertów w swojej dziedzinie. Są to nie tylko redaktorzy, dziennikarze, newsowcy, korektorzy, ale również handlowcy, webmasterzy czy czuwający nad całością project manager. Blue Whale Press to prężnie działający organizm. Dzięki temu realizujemy nasze działania profesjonalnie i skutecznie.

Blue Whale Press spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Polska 114, 60-401 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000582776, NIP 7811917575, wysokość kapitału zakładowego: 10 000,00 zł.