Kim jesteśmy?

Blue Whale Press to wydawca tematycznych portali informacyjnych i pierwsza w Polsce autorska sieć reklamowa dla e-commerce.

Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy, dlatego współpracując z nami masz szansę dotrzeć do ponad 500 000 unikalnych użytkowników miesięcznie na ponad 100 portalach!

Dlaczego my?

Stanowimy odpowiedź na potrzeby współczesnego biznesu – wspieramy sklepy internetowe w zwiększaniu widoczności i podwyższaniu konwersji.

Wykorzystujemy możliwości nowoczesnych technologii po to, by zapewnić nową przestrzeń reklamową oraz wsparcie w generowaniu wartościowego ruchu na stronie klienta. Dzięki doświadczeniu z SEO360 doskonale rozumiemy potrzeby branży e-commerce, dlatego nasze działania są skuteczne, precyzyjne oraz transparentne. Naszym celem jest nieustanne podnoszenie satysfakcji klientów z powierzonych nam kampanii.

10

kategorii tematycznych

zespół
ponad

50

osób

10

redaktorów naczelnych

ponad 2000

nowych artykułów miesięcznie

600

nowych slotów bannerowych co miesiąc

Napisz
do nas!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Blue Whale Press spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu nawiązania kontaktu. Więcej informacji w Polityce prywatności.
    więcej

    Blue Whale Press spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000582776, NIP 7811917575, wysokość kapitału zakładowego: 10 000,00 zł.