Kim jesteśmy?

Blue Whale Press to wydawca tematycznych portali informacyjnych i pierwsza w Polsce autorska sieć reklamowa dla e-commerce.

Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy, dlatego współpracując z nami masz szansę dotrzeć do ponad 500 000 unikalnych użytkowników miesięcznie na ponad 100 portalach!

Dlaczego my?

Stanowimy odpowiedź na potrzeby współczesnego biznesu – wspieramy sklepy internetowe w zwiększaniu widoczności i podwyższaniu konwersji.

Wykorzystujemy możliwości nowoczesnych technologii po to, by zapewnić nową przestrzeń reklamową oraz wsparcie w generowaniu wartościowego ruchu na stronie klienta. Dzięki doświadczeniu z SEO360 doskonale rozumiemy potrzeby branży e-commerce, dlatego nasze działania są skuteczne, precyzyjne oraz transparentne. Naszym celem jest nieustanne podnoszenie satysfakcji klientów z powierzonych nam kampanii.

 Anna Tworek-Skrzyszowska
Anna Tworek-Skrzyszowska
Prezes Zarządu

10

kategorii tematycznych

zespół
ponad

50

osób

10

redaktorów naczelnych

3000

nowych artykułów miesięcznie

600

nowych slotów bannerowych co miesiąc

Napisz
do nas!

  Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez BLUE WHALE PRESS sp. z o. o. z siedzibą na ul. Polska 114, 60-401 Poznań, w celu realizacji zgłoszenia i zgodnie z jego zakresem oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności i cookies.

  Redaktorzy naczelni

  Joanna BRZYKCY
  Dom i ogród
  więcej

  Z wykształcenia dziennikarka, zawodowo od lat związana z content marketingiem. Dom to jej centrum dowodzenia, czyli miejsce pracy, odpoczynku i spełniania swoich pasji. Śledzi trendy w aranżacjach wnętrz, a także ceni praktyczne rozwiązania. Wierzy też, że porządek w domu oznacza porządek w głowie. Autorka bloga Rozdomowiona o przyjemnej i sprawnej organizacji domu.

  Dorota PROKOPIAK
  Dom i ogród
  więcej

  Redaktorka z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i doskonałą znajomością branży dom i ogród. Uczestniczyła w powstawaniu magazynów oraz serwisów budowlanych i wnętrzarskich. Lubi być na bieżąco ze światem designu. Miłośniczka dobrego stylu i urządzania.

  Marcin LEWICKI
  Motoryzacja i transport
  więcej

  Od 10 lat działa w mediach w różnym charakterze – był dziennikarzem prasowym, radiowym i internetowym. Organizator wielu wydarzeń sportowych, niegdyś rzecznik prasowy jednego ze sztabów WOŚP. Były współpracownik Radia ZET i toruńskiego Radia GRA. Aktualnie przedsiębiorca działający pod marką sztukaslowa.pl, redaktor naczelny portali motoryzacyjnych, bloger i współpracownik Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, gdzie uczy młodych adeptów dziennikarstwa. Prywatnie wielki fan klasycznej motoryzacji, sportu, historii i dobrej książki.

  Joanna ANDRZEJEWSKA
  Moda i uroda
  więcej

  Dziennikarka z siedmioletnim doświadczeniem. Pierwsze teksty pisała w redakcjach międzynarodowych magazynów lifestylowych, a pracy z kamerą uczyła się w telewizji TVN. Od zawsze pasjonują ją moda i podróże.

  Julia SAWICKA-GRANDIA
  Moda i uroda
  więcej

  Absolwentka polityki społecznej na Uniwersytecie Warszawskim z mediami związana jest od 2003 roku. Przez dziesięć lat związana była z branżą retailową i custom publishing, dla których prowadziła specjalne publikacje lifestylowe. Pracowała w agencjach reklamowo-wydawniczych, gdzie odpowiadała za koncepcję, przygotowanie i prowadzenie tytułów modowych i kulinarnych. Jej pasją są podróże, o czym pisze na łamach „Travel Polska”.

  Dorota WANAT
  Reklama i Druk
  więcej

  Pasjonatka mediów i reklamy. Uwielbia śledzić kreatywne kampanie, które prowokują reakcje odbiorcy. Wierzy, że można dotrzeć do każdego klienta, jeśli tylko wyjdzie się poza utarty schemat.

  Weronika MISIUK
  Styl życia
  więcej

  Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz animacji kultury. Posiada wieloletnie doświadczenie redaktorskie. Współpracowała m.in. z Grupą Wirtualna Polska oraz Grupą Eurozet. Przez kilka lat realizowała również projekty z zakresu public relations na potrzeby różnych firm i instytucji.

  Patrycja CHUDA
  Dla dzieci
  więcej

  Absolwentka poznańskiej polonistyki od lat związana z pracą z tekstem. W codziennej pracy najbardziej ceni sobie kontakt z ludźmi oraz możliwość łączenia pasji z życiem zawodowym. Redaktor naczelna serwisu parentingowego, która wykorzystuje swoje pedagogiczne doświadczenie podczas codziennej pracy z tekstem.