Oferta dla agencji

Szukasz nowej przestrzeni reklamowej dla swoich klientów działających w branży e‑commerce?

Blue Whale Press to wydawca wyspecjalizowanych portali internetowych, a jednocześnie pierwsza w Polsce autorska sieć reklamowa dla e‑commerce. Zbuduj zaufanie swoich klientów i skorzystaj z naszej oferty.

Jak działamy?

Kierujemy naszą ofertę do agencji, marketerów, specjalistów SEO i SEM oraz przedstawicieli handlowych, którzy współpracują z klientami z branży e‑commerce. Oferujemy artykuły sponsorowane i partnerskie, targetowaną reklamę graficzną, wysokiej jakości link building, promocję w social media. Nasza autorska sieć reklamowa obejmuje ponad 100 portali tematycznych z 10 kategorii. Skutecznie i precyzyjnie docieramy do grupy docelowej (ponad 500 000 unikalnych użytkowników miesięcznie), dbając, aby reklama znajdowała się obok dobrej jakości treści, w wyspecjalizowanych w danej kategorii serwisach.

wartościowa przestrzeń reklamowa dla e‑commerce
precyzyjne dotarcie do potencjalnych nabywców
Blue Whale Press to korzyści dla Twoich klientów
kontekstowa reklama, która wpływa na konwersję
kreowanie pozytywnych skojarzeń z marką i budowanie eksperckiego wizerunku klienta

Skuteczne połączenie dziennikarstwa i marketingu

Łączymy nasze dwa nadrzędne cele: kreowanie przydatnej informacji dla czytelników oraz wartościowej przestrzeni reklamowej dla e‑commerce. Nad każdym z portali pracuje zespół redakcyjny (redaktorzy, newsowcy, dziennikarze). Nasze teksty są w pełni autorskie, co gwarantuje ich unikalność. Regularnie tworzymy angażujący content, śledząc bieżące trendy i nowości, co sprawia, że czytelnicy naszych portali zawsze otrzymują aktualne treści i informacje, których poszukują.

Wysoki standard serwisów

Dbamy o wysoką jakość naszych serwisów. Łatwość nawigowania, spójność wizualna i urozmaicona struktura (embedy, śródtytuły, kontekstowe zdjęcia i materiały filmowe) budują profesjonalne pierwsze wrażenie. Portale są w pełni oryginalne, zoptymalizowane pod kątem szybkości ładowania i responsywności. Dodatkowo zapewniamy użytkownikom bezpieczeństwo i ochronę danych. To wszystko wpływa na wiarygodność naszych serwisów nie tylko w oczach czytelników, ale także algorytmów wyszukiwarek.

Pozycjonowanie

Odpowiednia optymalizacja SEO naszych serwisów oraz wartościowy content powodują, że są one dobrze postrzegane przez algorytmy Google. Dzięki temu zamieszczone w artykułach linki budują wiarygodność domen docelowych, a treści są łatwo indeksowane. Kolejnym elementem wpływającym na pozycjonowanie stron reklamodawców jest możliwość przekierowania ruchu z innych portali poprzez crossowanie linków. Wszystko to pozytywnie wpływa na pozycje fraz kluczowych w wyszukiwarce oraz wartościowy ruch w witrynach klientów.

Odpowiednia architektura informacji

Wszystkie portale prowadzone są w sposób umożliwiający intuicyjną nawigację i łatwe dotarcie do potrzebnych informacji. Strony rozbudowane są nie tylko o kategorie główne, ale również szczegółowe subkategorie. Dodatkowo cykliczny audyt UX, pomaga w zwiększeniu użyteczności serwisów, a przystępna organizacja informacji i tekstów skupia uwagę czytelników.

Link building

Dzięki precyzyjnym i transparentnym działaniom zapewniamy wsparcie w zakresie link buildingu. Nasze portale umożliwiają linkowanie exact match, crossowanie linków, linkowanie wewnętrzne. Klienci otrzymują wysokiej jakości, silne linki pochodzące z wartościowych i wiarygodnych portali, które cieszą się zaufaniem użytkowników oraz robotów wyszukiwarek. Dzięki temu profil linków jest naturalny, a wartościowy ruch na stronie rośnie.

Blue Whale Press spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Polska 114, 60-401 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000582776, NIP 7811917575, wysokość kapitału zakładowego: 10 000,00 zł.