Oferta dla e‑commerce

Szukasz kompleksowego wsparcia w zwiększaniu widoczności i podwyższaniu konwersji swojego sklepu internetowego?

Blue Whale Press jest odpowiedzią na potrzeby współczesnego biznesu online. Dzięki nam na Twoją stronę trafi więcej wartościowych użytkowników.

Co oferujemy?

Chcesz reklamować się w sieci, ale obawiasz się nieskutecznych kampanii i nieefektywnego wydatkowania budżetu? Rozwiązaniem jest nasza autorska sieć reklamowa dostępna na ponad 100 portalach informacyjnych w 10 kategoriach tematycznych. Oferujemy Ci m.in. artykuły sponsorowane i partnerskie, targetowaną reklamę graficzną, wysokiej jakości link building oraz promocję w social media. Nasze działania umożliwiają precyzyjne dotarcie do Twojej grupy docelowej, co daje gwarancję skuteczności.

Analiza potrzeb

W Blue Whale Press doskonale rozumiemy potrzeby branży e‑commerce i podążamy za aktualnie panującymi trendami. Zanim jednak przejdziemy do działania, musimy lepiej poznać Twoje oczekiwania. Pomoże nam w tym analiza grupy docelowej i specyfiki branży, w której działasz. Na tej podstawie w dalszym etapie przygotujemy indywidualną strategię, która będzie stworzona na miarę Twoich potrzeb.

Strategia

Nasze portale działają w oparciu o indywidualną strategię. Jednak dla nas najważniejsza jest Twoja strategia i pomysł na rozwój biznesu online. Połączenie jednego z drugim daje efekt synergii, do którego zawsze dążymy. Zależy Ci na rozwoju działań z zakresu SEO? A może priorytetem jest dla Ciebie budowanie konkretnego wizerunku firmy? Możesz mieć pewność, że nasza oferta w pełni wpisze się w Twoje oczekiwania.

Realizacja

Realizację rozpoczynamy od doboru odpowiedniego tematu. Na jego podstawie zaproponujemy Ci właściwy portal oraz zespół specjalistów. Przy Twoim projekcie pracuje sztab ekspertów z różnych dziedzin: grafik, webdeveloper, specjalista SEO. Pracujemy nad Twoją kampanią aż do ostatniej poprawki. Dbamy o to, by Twój budżet był wydatkowany efektywnie, a inwestycja w promocję przynosiła zwrot w postaci maksymalizacji sprzedaży.

Raportowanie

Nigdy nie przestajemy pracować nad Twoim projektem. Jesteśmy transparentni, dlatego na bieżąco informujemy Cię o przebiegu prowadzonych działań i efektach. Nie boimy się również mówić o problemach, z którymi zawsze szybko sobie radzimy. Stale wyciągamy wnioski i optymalizujemy Twój projekt, aby przyniósł Ci jak najwięcej korzyści: budowanie pozytywnego wizerunku marki, widoczność w sieci, konwersję i maksymalizację zysków.

Pełna transparentność

Czujesz, że nie znasz się na marketingu, obawiasz się fachowej terminologii i niezrozumiałych pojęć? Chcemy być Twoimi partnerami. Dokładnie wyjaśniamy przebieg projektu – unikamy fachowej terminologii zastępując ją prostym i zrozumiałym językiem. Dzięki temu na każdym etapie będziesz wiedzieć, jak rozwija się Twoja kampania i jakich efektów możesz się spodziewać.

Blue Whale Press spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Polska 114, 60-401 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000582776, NIP 7811917575, wysokość kapitału zakładowego: 10 000,00 zł.