3 listopada 2021

Blue Whale Press gra z Motorsport Trophy!

Spis treści

Spis treści

Od sezonu 2021 serwisy motoryzacyjne naszego wydawnictwa współpracują z organizatorami serii Time Attack Trophy i innych wyścigów Trophy, przeznaczonych dla amatorskich i półzawodowych kierowców wyścigowych. Patronat medialny nad wszystkimi akcjami organizacji Motorsport Trophy objęły motole.pl oraz mototeams.pl.

Motorsport Trophy to jedna z najprężniej rozwijających się organizacji motorsportu w Polsce. Jej serie Time Attack czy Track Day zyskują spore uznanie w oczach uczestników, przyciągając zawodników z różnych zakątków Polski.

Jesteśmy obecni na miejscu

Mototeams.pl to jeden z niewielu serwisów w Polsce, który w całości jest poświęcony amatorskiej odsłonie sportu motorowego. Od niedawna wraz z motole.pl wspiera organizację wszystkich wydarzeń Trophy, które odbywają się w całym kraju.

Zawody te świetnie wpisują się w kanon naszej działalności i tematykę wymienionych wyżej portali. Nasi twórcy opisują zmagania zawodników i publikują na bieżąco wszystkie informacje związane z rywalizacją. Aktualnie szykujemy się do zapowiedzi i relacjonowania kolejnych wydarzeń, w tym wielkiego finału Time Attack Trophy, czyli tradycyjnego Pucharu Niepodległości, który odbędzie się 11 listopada w Toruniu.

(fot. materiały organizatora)

Współpraca, która pokazuje naszą misję

Na miejscu możecie zobaczyć zarówno naszych dziennikarzy, jak i outdoorowe bannery.  Znajdziecie nas również w oficjalnych relacjach publikowanych przez naszego partnera – Motorsport Trophy i materiałach reklamowych każdego wydarzenia. Potwierdzamy tym samym, że portale należące do grupy Blue Whale Press to nie tylko internetowe serwisy informacyjno-poradnikowe, ale również miejsca wspierające zdrową rywalizację, sport i pasję. To zdecydowanie wyróżnia nas na rynku!

(fot. materiały organizatora)

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Motorsport Trophy. Więcej o seriach wyścigowych i naszej współpracy przeczytacie w wywiadzie z Tomaszem Niejadlikiem – organizatorem wydarzeń.

Współpraca z Motorsport Trophy jest tylko jedną z wielu akcji, które przeprowadzamy wespół z naszymi partnerami. Dodatkowe informacje o nich znajdziecie na naszych portalach internetowych i stronie internetowej Blue Whale Press.

(fot. materiały organizatora)