Dlaczego
MY?

W Blue Whale Press każdego dnia proponujemy swoim czytelnikom angażujące treści i aktualne informacje z 10 kategorii tematycznych.

Łączymy w ten sposób dwa cele: kreowanie informacji dla użytkowników portali oraz wartościowej przestrzeni reklamowej dla e-commerce. Niezależnie od tego, czy prowadzisz własny sklep internetowy, czy działasz w branży e-marketingowej i szukasz możliwości promocji dla swoich klientów – w Blue Whale Press znajdziesz możliwości dotarcia do ściśle określonej grupy docelowej oraz wsparcie w zakresie link buildingu na najwyższym poziomie.

Skuteczność działań

Zapewniamy wysokiej jakości content, targetowane reklamy i jakościowe linki. Reklama, którą oferujemy, jest osadzona obok dobranej kontekstowo treści, na wyspecjalizowanych w danej kategorii portalach.

Oznacza to, że jesteśmy dokładnie tam, gdzie Twoi potencjalni klienci. Nasze działania są skuteczne, precyzyjne i bezpośrednio wpływają na zwiększenie ruchu oraz konwersji na stronach klientów. Dzięki temu otrzymujesz gwarancję efektywnego wykorzystania budżetu marketingowego i korzyść w postaci wzrostu sprzedaży i zysków.

Wiarygodność i wysoka jakość

Łączymy pasję dziennikarską ze znajomością marketingu i branży e-commerce. Treści tworzone przez nasz zespół redakcyjny są zawsze aktualne, unikalne i w pełni autorskie, a serwisy – zoptymalizowane pod kątem UX, intuicyjne i przyjazne dla użytkowników. To sprawia, że portale Blue Whale Press są wiarygodne i godne zaufania w oczach czytelników. Właśnie dlatego nasze serwisy spełniają wysokie standardy sieci reklamowej, wygrywając na tym polu z tzw. zapleczami.

Dzięki temu realnie wpływamy na pozytywny wizerunek klienta i pomagamy mu budować silną markę.

Współpraca oparta na partnerstwie

Wyróżnia nas doświadczenie, elastyczność i podążanie za najnowszymi trendami.

Jednocześnie w naszej strategii zawsze jest miejsce na cele biznesowe klienta. To Ty znasz najlepiej specyfikę swojej branży. My jesteśmy po to, by w odpowiedzi na Twoje potrzeby opracować skuteczne rozwiązania. Na bieżąco informujemy Cię o przebiegu działań i ich efektach, a w oparciu o Twoją informację zwrotną optymalizujemy działania tak, by jak najlepiej spełniać Twoje oczekiwania. Dzięki temu masz pewność, że generujemy wartościowy ruch, który przekłada się na sprzedaż.

Świadczą o nas liczby

Nad każdym z portali pracuje zespół redakcyjny (redaktorzy, newsowcy, copywriterzy) oraz zespół techniczny (webdeveloperzy, graficy, specjaliści SEO i UX). Razem tworzymy sieć reklamową o najwyższym standardzie.

Nasz
zespół liczy
70 osób
Treści dla naszych czytelników przygotowuje ponad
60 dziennikarzy
Publikujemy ponad
2000 artykułów miesięcznie
na każdym z portali tworzymy miesięcznie
kilkadziesiąt tysięcy znaków wysokiej jakości treści

Blue Whale Press spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000582776, NIP 7811917575, wysokość kapitału zakładowego: 10 000,00 zł.