Kariera

Zapomnij o anonimowym copywritingu i zostań częścią naszej redakcji

O Blue Whale Press

Jesteśmy wydawcą tematycznych portali informacyjnych. W naszym portfolio mamy ponad sto serwisów wyspecjalizowanych między innymi w takich kategoriach, jak dom i ogród, moda i uroda czy sport i hobby. Dominują na nich aktualne treści informacyjne – artykuły, newsy oraz wywiady. Odpowiadamy jednak nie tylko na potrzeby internautów – odbiorców portali, lecz także branży e-commerce, z której wywodzi się większość naszych klientów. Portale Blue Whale Press tworzą autorską sieć reklamową, w ramach której oferujemy publikację tekstów sponsorowanych oraz udostępniamy powierzchnię reklamową. 

Koordynuję pracę zespołu Copywriterów. Na tym stanowisku będziesz tworzyć teksty sponsorowane dostosowane do strategii marketingowej klienta. Niezbędne będą Ci lekkie pióro, terminowość i dobra organizacja pracy. Nie musisz mieć doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Aleksandra Gardyjas

Content Manager

Koordynuję pozyskiwanie tekstów informacyjnych. Kontaktuję się z Redaktorami piszącymi, tworzę zlecenia oraz przekazuję gotowe treści do Redaktorów naczelnych. Organizuję również pracę działu korekty. Jeśli jesteś freelancerem i szukasz zleceń na pisanie artykułów, zapraszam do aplikowania!

Patrycja Chuda

Koordynator zespołu redakcyjnego

Zajmuję się głównie korektą tekstów - dbam o ich najwyższą jakość językową oraz mam wpływ na ich ostateczny kształt. Dzielę się także na blogu firmowym swoją wiedzą na temat korekty i copywritingu. Moda to moja pasja, więc jestem również w składzie redakcyjnym trzech portali z działu moda i uroda.

Nina Gęsikiewicz

Korektor

Oferty pracyPrześlij nam swoje CV!

    Pamiętaj o dołączeniu CV ?

    Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez BLUE WHALE PRESS sp. z o. o. z siedzibą na ul. Polska 114, 60-401 Poznań, w celu realizacji zgłoszenia i zgodnie z jego zakresem oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności i cookies.

    Blue Whale Press spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Polska 114, 60-401 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000582776, NIP 7811917575, wysokość kapitału zakładowego: 10 000,00 zł.